Sukces Barbary Dudzińskiej!

W październiku br. na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie odbył się etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, Wiedzy o Międzynarodowym i Polskim Czerwonym Krzyżu. Spośród uczestników etapu szkolnego wyłoniono zwyciężczynię i została nią Barbara Dudzińska uczennica klasy III tfa Technikum nr 1 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Krotoszynie. Dnia 19 listopada odbył się etap Powiatowy XXIX Edycji Olimpiady Zdrowego Stylu Życia, Wiedzy o Międzynarodowym i Polskim Czerwonym Krzyżu, w którym brało udział 5 szkół ponadpodstawowych oraz 4 szkoły podstawowe. Nasza uczennica Basia stanęła na podium i zdobyła II miejsce w Olimpiadzie. Serdecznie gratulujemy Basi i życzymy sukcesów w kolejnej edycji.