“Bitwa o kasę”

Dziewięciu uczniów klas technikum logistycznego rywalizowało ze sobą w ramach konkursu organizowanego przez Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. Uczniowie rozwiązywali test dotyczący wiedzy o finansach i bankowości, a także o działalności Banku Spółdzielczego w Krotoszynie. Trzy osoby: Martyna Brodziak (kl. 3 TL), Marcin Filipiak (kl. 4 TL) oraz Mateusz Marszałek ( kl. 3 TL) zakwalifikowały się do drugiego etapu, który odbędzie się 30 marca 2017 r. Ponadto uczestnicy, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, angażują się w inne formy rywalizacji, m. in. aktywne korzystanie z rachunku w Banku, popularyzację oszczędzania, oraz przygotowują grafikę reklamującą rachunek bankowy. Działania te mogą poprowadzić do ścisłego grona laureatów.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości 700 zł, 600 zł oraz 500 zł.

Na zdjęciach uczniowie rozwiązujący test, a następnie nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez SGB w Krotoszynie