CERAMA – dobra szkoła – dobry wybór – dobra przyszłość

Od ponad 70 lat wpisujemy się w tradycję techniczną naszego regionu i w potrzeby rynku pracy. Kształcimy uczniów w profesjonalnie wyposażonych pracowniach: budowlanych, chemicznych, fotograficznych, logistycznych, weterynaryjnych oraz projektowania, modelowania i kreowania trendów mody, co owocuje wysokimi wynikami w nauce i na egzaminach zawodowych.
Prężnie współpracujemy z firmami i uczelniami wyższymi, co przekłada się na łączenie teorii z praktyką i solidne przygotowanie młodzież do pracy zawodowej. Od lat współdziałamy ze szkołami podstawowymi, prowadząc profesjonalne warsztaty chemiczno-ekologiczne. Zapewniamy przyjazną atmosferę, w której nasi uczniowie realizują swoje pasje i zdobywają atrakcyjne zawody.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą i ciekawą ofertą edukacyjną proponowaną absolwentom szkół podstawowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.