Cerama na szlaku Bożonarodzeniowych Jarmarków

W dniach 5-7.12.2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję zwiedzać przepiękne niemieckie miejscowości Drezno i Budziszyn. Zgodnie z wieloletnią tradycją w miastach naszych zachodnich sąsiadów organizowane są na placach miejskich klimatyczne jarmarki, oferujące tradycyjne smakołyki świąteczne, ozdoby bożonarodzeniowe oraz zapewniającej zabawę na większych i mniejszych karuzelach. Oprócz tego niewątpliwą atrakcją są występy muzyków, dzięki którym można w pełni odczuć magię Świąt. Wyjazd połączony był ze zwiedzaniem zabytków, podziwianiem ciekawej architektury oraz Projektem Agent, zapewniającym bezpośrednie poznanie topografii miasta i jego licznych atrakcji. Uczniowie klas II TL, II TBW, III TFW, IV TBG oraz IV TFW pod opieką pań: E. Kluszczyńskiej, I. Jasik, E. Ostój oraz p. M. Krawca przeżyli niezapomniane trzy dni wrażeń i radości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.