CERAMA wspiera chorych w walce z COVID-19

Uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz pracownicy Ceramy postanowili wesprzeć w trudnym czasie pandemii oddział covidowy krotoszyńskiego szpitala i zorganizowali zbiórkę najbardziej potrzebnych rzeczy dla jego pacjentów. Wśród licznie zgromadzonych darów znalazły się: woda mineralna, sztućce jednorazowe, gąbki, balsamy, słomki, grzebienie, maszynki do golenia. Mimo zdalnego nauczania wszyscy chętnie włączyli się w akcje pomocy dla chorych na COVID-19, co absolutnie nie dziwi, gdyż społeczność naszej szkoły zawsze jest gotowa nieść pomoc potrzebującym . Dary zostały skrupulatnie policzone, spisane a następnie  przekazane na ręce Pana Dariusza Markowskiego – zastępcy dyrektora ds. techniczno – inwestycyjnych SP ZOZ w Krotoszynie. Cała akcja przebiegała pod czujnym okiem opiekuna samorządu uczniowskiego Pani Barbary Junyszek – Pinkowskiej oraz nauczycielki tejże szkoły Pani Izabeli Jasik. Wszystkim BARDZO DZIĘKUJEMY ZA SZCZODROŚĆ i mamy nadzieję, że chociażby w małym stopniu mogliśmy się przyczynić do walki z koronawirusem. Panu Sławomirowi Pałaszowi z kolei dziękujemy za podesłanie nam zdjęć z przekazania darów.