FOTOTECHNICY W AKCJI

We wtorek 16 października 2018 r. odbyła się wycieczka zawodowa naszych przyszłych techników fotografii i multimediów z klas I, III i IV do ZOO w Poznaniu. Celem wycieczki był plener fotograficzny. Uczniowie mieli okazje zobaczyć, jak się zachowują zwierzęta w warunkach półwolnościowych i jak z nimi pracować, by uzyskać jak najlepsze efekty fotograficzne. Poza tym nasi młodzi fotografowie mogli uchwycić w swoich obiektywach piękno natury. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją zawodową, ponieważ uczniowie w praktyce mogli zastosować różne układy kompozycyjne. Nad fachowością prac czuwał nauczyciel przedmiotów fotograficznych pan Adam Głuchowski wraz z bibliotekarzem panią Anną Wójcik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.