Konkurs czytelniczy “Stanisław Wyspiański – życie i twórczość”

Konkurs czytelniczy „Stanisław Wyspiański – życie i twórczość”

W 2017 roku mija 110. rocznica śmierci Stanisława Wyspiańskiego polskiego dramaturga, poety, malarza, grafika i architekta.

27 listopada w krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im A. Fiedlera odbył się konkurs czytelniczy „Stanisław Wyspiański – życie i twórczość”. Konkurs adresowany była do uczniów szkół powiatu krotoszyńskiego. Naszą szkołę reprezentowało kilkunastu uczniów.

Komisja konkursowa w składzie: Hanna Sztuka-Fonau (przewodnicząca), Małgorzata Krupa (Starostwo Powiatowe w Krotoszynie), Alina Kajewska (KBP), Wiesława Patalas (KBP)
po sprawdzeniu prac przyznała trzy nagrody główne oraz dwa wyróżnienia.

Miło nam poinformować, że II miejsce zajął  Kacper  Tokarek z klasy 4 TFA.         Natomiast wyróżnienie zdobyła Kamila Konrady z klasy III TFW.

Serdecznie gratulujemy !

Foto: KBP