Logistycy poznają Krotoszyn

Pod koniec listopada uczniowie klasy 2TL wraz z wychowawczynią, panią Ewą Brykczyńską, postanowili przybliżyć sobie historię Krotoszyna i poznać jego ciekawe miejsca. Logistycy, drogą losowania, zostali podzieleni na kilkuosobowe grupy.

Kierując się wskazówkami zawartymi w Grze miejskiej – organizowanej przez Muzeum Regionalne w Krotoszynie, wyruszyli w trasę. Czas mijał szybko, humory dopisywały, a praca szła niezwykle szybko. Młodzież odnajdywała miejsca, daty oraz odgadywała hasła. Bystre oko młodych logistyków oraz doskonała orientacja w terenie pozwoliła wszystkim grupom szczęśliwie ukończyć zadanie.
Po działaniach w terenie, grupa udała się do Restauracji Ratuszowej, gdzie poznała zasady savoir-vivru przy stole oraz uraczyła się gorącym napojem i pysznym ciastem.

Piękny dzień, wspaniała rozrywka, tak uczniowie świętują Andrzejki w Ceramie!

Zuzia Kusza, 2 TL