Lubią czytać……,choć nie mają czasu

Październik to miesiąc dla tych, którzy lubią czytać. Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy pt. „Książki, które chcielibyście przeczytać, ale nie macie na to czasu”. Uczniowie prezentowali najciekawsze lektury w krótkiej komiksowej formie z zastosowaniem zróżnicowanych technik. Efekty okazały się interesujące, dlatego jury, przyznając nagrody, miało wyjątkowe trudne zadanie przed sobą.

Ostatecznie wyniki prezentują się następująco:

1.m. Robert Targański, kl. IV TFW

2.m. Wiktoria Kluczek, kl. I TFW

3.m. Maja Pankiewicz i Wiktoria Matuszewska, kl. III TFW.

Wyróżnienia przyznano: Marii Lindzie (IV TFW), Karolinie Skrzypniak, Hubertowi Jamremu i Konradowi Rosikowi (IV TBG) oraz Mikołajowi Mińskiemu (I TFW).

Gratulujemy zwycięzcom jednocześnie składamy podziękowania wszystkim uczniom, którzy zgłosili swoje prace do konkursu, czyli przedstawiciele klas I TL, I TFW,III TFW, IV TFW i IV TBG.

Prace można oglądać poniżej.