Młody Lean Lider – półfinał

W ubiegłym tygodniu dwie grupy logistyków z klasy II TL dzielnie walczyły w półfinałach ogólnopolskiego konkursu Młody Lean Lider. W zaciętej rywalizacji spośród 20 drużyn tylko jedna drużyna – Malinki, zakwalifikowała się do finału. Konkurs ma na celu przygotować młodzież do pracy w nowoczesnych przedsiębiorstwach. W I etapie logistycy  musieli opracować system produkcji rakiet. Linia produkcyjna musiała działać sprawnie i wydajnie, w określonym czasie produkując odpowiednią ilość wyrobów gotowych po jak najniższych kosztach. Przed zwycięzcami jeszcze wiele pracy – udział w szkoleniach, rozwiązywanie zadań dotyczących produkcji – po to, by 3 czerwca walczyć o zwycięstwo w finałowej rundzie, która odbędzie się w Gdańsku. Jeszcze bardziej trzymamy kciuki!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.