Wybór języka

Koła

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych (Technikum nr 1) odbywa się drogą elektroniczną - za pomocą systemu VULCAN

Przewodnik dla kandydatów

AKTUALNIE KSZTAŁCIMY W NASTĘPUJĄCYCH ZAWODACH TECHNIK ANALITYK, TECHNIK WETERYNARII, TECHNIK LOGISTYK, TECHNIK BUDOWNICTWA, TECHNIK GEODETA, FOTOTECHNIK

Prosimy wszystkich gimnazjalistów, którzy złożyli u nas oryginały świadectw
o pobieranie z sekretariatu szkoły skierowań na badania lekarskie do lekarza medycyny pracy.

Skierowania nie dotyczą kierunku technik logistyk.

UWAGA MATURZYŚCI

ROZDANIE ŚWIADECTW MATURALNYCH

ODBĘDZIE SIĘ 5 LIPCA 2016 R.

OD GODZINY 11:00 W SALI 219.

ŚWIADECTWA NALEŻY ODEBRAĆ OSOBIŚCIE.

Dzień Powiatu - uczniowie w starostwie

W ramach obchodów Dni Powiatu uczniowie klas pierwszych spotkali się ze starostą Panem  Stanisławem Szczotką i wicestarostą Panem Pawłem Radojewskim.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z kompetencjami powiatu. Na własne oczy przekonali się też, czym zajmują się pracownicy starostwa.

Praktyki chemików

W miesiącu maju uczniowie klasy trzeciej kierunku technik analityk odbywali praktykę zawodową.

Swoją pracę wykonywali w wielu zakładach w różnych miejscowościach, gdzie przybliżono im ich przyszły zawód.