Wybór języka

Koła


Kierunki kształcenia 2015/2016: Technikum nr 1: Technik budownictwa, Technik geodeta, Technik logistyk, Technik spedytor, Fototechnik, Technik analityk, Technik ochrony środowiska, Technik weterynarii Szkoła Policealna nr 1: Technik farmaceutyczny

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

XII edycja Dnia Przedsiębiorczości odbyła się 25 marca w całej Polsce, również w naszej szkole. W tym przedsięwizęciu wzięli udział uczniowie klasy 2 LOA, którzy w wybranych przez siebie lokalnych przedsiębiorstwach, szkołach, przedszkolach i urzędach poznawali specyfikę wybranego stanowiska pracy pod okiem opiekuna - doświadczonego pracownika. 

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Światowy Dzień Zdrowia 2015 pod hasłem:

Bezpieczeństwo Żywności.

Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia 

przypadają 7 kwietnia. 

Czytaj więcej

Przywitanie wiosny
Przywitanie wiosny

Wiosnę w tym roku powitaliśmy przy aurze bardzo kapryśnej, na przemian w deszczu i słońcu. Od rana wyczuwało się w szkole atmosferę imprezy związanej z przywitaniem wiosny, czyli skrócone lekcje z tej okazji, zaangażowanie młodzieży w tworzenie marzann, które są niezbędnym atrybutem Pierwszego Dnia Wiosny.

Logistycy w WSL
Logistycy w WSL

27 marca młodzi logistycy z naszej szkoły wzięli udział w wycieczce dydaktycznej w WSL. Odkrywanie  niuansów wymarzonego zawodu rozpoczęli od poznania oferty  dydaktycznej pierwszej w Polsce uczelni logistycznej.  Podczas krótkiej prezentacji, każdy z uczniów miał okazję do refleksji nad swoimi dalszymi planami edukacyjnymi i zawodowymi. 
 

MAMY III MIEJSCE
MAMY III MIEJSCE

            18 marca dziewczyny pojechały na finał rejonu Kalisz w piłce siatkowej. Zagrały w sumie trzy mecze z czego przegrały  jeden, zdobywając tym samym III miejsce! Musimy przyznać, że konkurencja była nadzywczaj silna.  Sami sędziowie powtarzali kilkakrotnie, że poziom w tym roku był niezwykle wyrównany.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Kariera zawodowa w wojsku
Kariera zawodowa w wojsku

    Co może robić absolwent technikum logistycznego lub budownictwa? Może m. in. kontynuować naukę na uczelniach wojskowych. O zasadach rekrutacji oraz o atutach pracy w zawodowej służbie wojskowej przekonywał uczniów klas czwartych kapitan Jacek Wolf.