Wybór języka

Koła

Uwaga uczniowie!

Od środy 10.09 rozpoczynamy zbiórkę podręczników na kiermasz szkolny. Podpisane i wycenione podręczniki prosimy przynosić do szatni od długiej przerwy.

Organizator - Samorząd Uczniowski

DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

Europejski Dzień bez Samochodu - w Polsce po raz trzynasty, w Krotoszynie za sprawą uczniów i nauczycieli z ZSP nr 1 po raz pierwszy.

22 września  nauczyciele i uczniowie Ceramy zamiast samochodem przyjechali  do szkoły rowerem!

XVI LICEALIADA

18 września 2014r. na stadionie w Krotoszynie odbyła się kolejna edycja Licealiady. Uczniowie naszej szkoły nie odpuścili sobie takiej okazji do pochwalenia się swoimi zdolnościami sportowymi i licznie wzięli udział w tym wydarzeniu.

Honorowe oddawanie krwi w ZSP nr 1

16 września 2014 roku w ZSP nr 1 w Krotoszynie zorganizowano akcję honorowego oddawania krwi. Na terenie szkoły stanął ambulans, w którym to po konsultacji z lekarzem i wstępnych badaniach krwi uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły mogli oddać krew.

Msza polowa przy szańcu

W niedzielę 14 września uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczcili 75. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę przy szańcu Pamięci Żołnierzy 56 Pułku Piechoty Wlkp. na ulicy Gajowej.

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

Przypadający 22 września Dzień bez samochodu jest dobrą okazją, aby zwrócić uwagę na szkodliwe skutki zwiększającej się liczby samochodów na naszych drogach. Tego dnia zmieniając sposób podróżowania na przyjazny środowisku warto pamiętać, że ochrona powietrza zależy w dużym stopniu od nas samych.

Praktyki zawodowe na Politechnice Poznańskiej

Kolejny raz uczniowie klas trzecich technikum logistycznego biorą udział w projekcie Czas zawodowców - wielkopolskie kształcenie zawodowe.

Podczas tygodniowego pobytu w laboratoriach Politechniki Poznańskiej uczniowie są wprowadzani w praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych trendów w logistyce.