Wybór języka

Koła


Kierunki kształcenia 2015/2016: Technikum nr 1: Technik budownictwa, Technik geodeta, Technik logistyk, Technik spedytor, Fototechnik, Technik analityk, Technik ochrony środowiska, Technik weterynarii Szkoła Policealna nr 1: Technik farmaceutyczny

DRZWI OTWARTE

DRZWI OTWARTE 

2 KWIETNIA 2015 R. GODZINA 10:00

ZAPRASZAMY!

Kariera zawodowa w wojsku
Kariera zawodowa w wojsku

    Co może robić absolwent technikum logistycznego lub budownictwa? Może m. in. kontynuować naukę na uczelniach wojskowych. O zasadach rekrutacji oraz o atutach pracy w zawodowej służbie wojskowej przekonywał uczniów klas czwartych kapitan Jacek Wolf. 

XIII REGIONALNE ZAWODY CHEMICZNE
XIII REGIONALNE ZAWODY CHEMICZNE

11 marca 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie odbyły się XIII Regionalne Zawody Chemiczne pod patronatem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Starostwa Powiatowego w Krotoszynie. W zawodach wzięło udział 15 uczestników. Oprócz zawodników ze szkół krotoszyńskich, swoją obecnością zaszczycili nas także miłośnicy chemii z Koźmina Wlkp., Jarocina, Śremu, Ostrowa Wlkp., Ostrzeszowa i Oleśnicy. 

Mistrzostwa powiatu w strzelaniu
Mistrzostwa powiatu w strzelaniu

   8 lutego bieżącego roku odbyły się w Krotoszynie Powiatowe Mistrzostwa w strzelaniu z karabinu pneumatycznego. Rozgrywki zostały zorganizowane przez Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju. 

Podaruj Patrycji 1% podatku

 

 

Miłość - od prehistorii po czasy współczesne
Miłość - od prehistorii po czasy współczesne

      12 lutego w naszej szkole obyły się walentynki. Oprócz poczty walentynkowej i muzyki puszczanej przez radiowęzeł, która umilała nam czas na przerwach, uczniowie z kółka tetralnego wystawili przedstawienie pt: "Miłość - od prehistorii po czasy współczesne". Jak sam tytuł wspomina jest ono o miłości ukazanej na przestrzeni tysiącleci.