Wybór języka

Koła

Uwaga uczniowie!

Od środy 10.09 rozpoczynamy zbiórkę podręczników na kiermasz szkolny. Podpisane i wycenione podręczniki prosimy przynosić do szatni od długiej przerwy.

Organizator - Samorząd Uczniowski

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

Przypadający 22 września Dzień bez samochodu jest dobrą okazją, aby zwrócić uwagę na szkodliwe skutki zwiększającej się liczby samochodów na naszych drogach. Tego dnia zmieniając sposób podróżowania na przyjazny środowisku warto pamiętać, że ochrona powietrza zależy w dużym stopniu od nas samych.

Praktyki zawodowe na Politechnice Poznańskiej

Kolejny raz uczniowie klas trzecich technikum logistycznego biorą udział w projekcie Czas zawodowców - wielkopolskie kształcenie zawodowe.

Podczas tygodniowego pobytu w laboratoriach Politechniki Poznańskiej uczniowie są wprowadzani w praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych trendów w logistyce.

Obchody odsłonięcia pomnika w Kole

Przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie – wicedyrektor Jolanta Podziemska oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego – Barbara Junyszek – Pinkowska wraz z uczniami wzięli udział 2 września 2014 roku w obchodach rocznicowych nalotu niemieckiej eskadry na dworzec kolejowy w Kole.

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015

Wracamy do szkoły po dniach swobody, wolności i radości. Czas na obowiązki, poranne wstawanie, naukę. Ale czas także na nowe przyjaźnie, odkrywanie nowości  i budowanie siebie - mozolne wykuwanie swojego serca i charakteru, również czas budowania przyszłości każdego z was -

Do szkoły wrócić już czas...

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 rozpocznie sie mszą św. o godzinie 8:00 w kościele parafialnym p.w. św. Piotra i Pawła w Krotoszynie.

O godzinie 9:00 uroczyste rozpoczęcie w szkole

Święto Sportu w naszej szkole

Przedostatni dzień szkoły to wymarzony moment na zabawę i aktywność sportową, bowiem z pewnością nikt wtedy już nie myśli o nauce. „Cerama” stała się zatem w 26 czerwca miejscem Święta Sportu, w którym uczestniczyły prawie wszystkie klasy technikum i liceum.