Wybór języka

Koła

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych (Technikum nr 1) odbywa się drogą elektroniczną - za pomocą systemu VULCAN

Przewodnik dla kandydatów

Kierunki kształcenia 2015/2016: Technikum nr 1: Technik budownictwa, Technik geodeta, Technik logistyk, Technik spedytor, Fototechnik, Technik analityk, Technik ochrony środowiska, Technik weterynarii Szkoła Policealna nr 1: Technik farmaceutyczny

Egzamin zawodowy - harmonogram
CERAMA NA SZLAKU NADREŃSKIEJ DOLINY
CERAMA NA SZLAKU NADREŃSKIEJ DOLINY

Grupa 13 uczniów ZSP nr 1 w Krotoszynie wraz z opiekunami –Jolanta Podziemską oraz Izabelą Jasik – udała się 20.04.br do zaprzyjaźnionego  Wilhelm Remy Gymnasium w Bendorfie(Niemcy), kontynuując tym samym zapoczątkowaną kilka lat temu wymianę młodzieżową. Młodzież niemiecka powitała nas grillem na dziedzińcu szkolnym a następnie wszyscy rozeszli się do  gościnnych  rodzin. Z radością spotkaliśmy się następnego dnia w murach WRG,  powitani przez panią dyrektor Lisę Schneider i zostaliśmy zaproszeni na  zajęcia szkolne. 

ZAJĘCIA LOGISTYKÓW NA POLITECHNICE
ZAJĘCIA LOGISTYKÓW NA POLITECHNICE

Kolejny raz uczniowie technikum logistycznego brali udział w wykładach i warsztatach organizowanych przez pracowników Politechniki Poznańskiej. 

Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy

Wśród 2 tysięcy maturzystów diecezji kaliskiej znaleźli się pielgrzymi z ZSP nr 1 w Krotoszynie. Uczniowie przybyli na Jasną Górę 27 marca 2015r., by prosić o błogosławieństwo na czas egzaminów. 

KASIA W REJSIE PO MORZU LIGURYJSKIM
KASIA W REJSIE PO MORZU LIGURYJSKIM

10 kwietnia grupa młodzieży z Krotoszyna odbyła niesamowitą podróż do Włoch, skąd żaglowcem "POGORIA" wyruszyła w rejs. Jedną z uczestniczek była nasza uczennica Katarzyna Kamińska z klasy 2LOA, która zgodziła się podzielić z nami swoimi przeżyciami.
 

POLONEZ Z OKAZJI 600 LECIA KROTOSZYNA
POLONEZ Z OKAZJI 600 LECIA KROTOSZYNA

      26 kwietnia młodzież z naszej szkoły miała zaszczyt uczestniczyć w obchodach 600-lecia Krotoszyna. Wspólnie z mieszkańcami odtańczyli poloneza, w którym brało udział prawie 600 osób, w tym ponad 100 uczniów z Ceramy! Wszyscy mieli poczucie, że biorą udział w czymś wyjątkowym, niezapomnianym, co zapisze się w naszej pamięci i historii miasta.