Wybór języka

Koła

Aktualnie kształcimy: Technikum nr 1: Technik analityk, Technik budownictwa, Technik geodeta, Technik logistyk, Fototechnik, Technik weterynarii

HONOROWE ODDAWANIE KRWI

6 października jest dniem, w którym możemy honorowo oddać krew. Ambulans umiejscowiony zostanie na terenie Ceramy przy budynku F, gdzie krew oddać będzie można w godzinach od 8:30 do 12:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów oraz pełnoletnich uczniów naszej szkoły!
 

CIĄG DALSZY LICEALIADY
CIĄG DALSZY LICEALIADY

30 września w środę odbył się Finał Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce (LICEALIADA) na stadionie Stali w Ostrowie Wielkopolskim. Naszą szkołę miało okazję reprezentować dość spore grono sportowców. Pomimo niedogodnej pogody uczestniczy starali się pobić swoje życiowe rekordy, co niektórym się udało. 

WYCIECZKA LOGISTYKÓW
WYCIECZKA LOGISTYKÓW

Jak optymalnie obsłużyć wymagającego klienta? Jak zachować przy tym bezpieczeństwo i wysoką jakość usług? Tego i wiele więcej dowiedzieli się uczniowie klasy 3 TL podczas konferencji pt. „Transporters – bohaterskie zmagania logistyka”, zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki oraz firmę PEKAES SA.

 

INTEGRACJA PIERWSZOKLASISTÓW
INTEGRACJA PIERWSZOKLASISTÓW

We wrześniowe piątki uczniowie klas pierwszych mieli okazję wzajemnie się poznać. Najpierw klasa 1 technikum logistycznego integrowała się podczas weekendowego nocowania w Stanicy Buczyna - Helenopol.

Pojedynek strzelecki
Pojedynek strzelecki

8 września odbył się Pojedynek strzelecki, w którym reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce.

 

 

SALON MATURZYSTÓW
SALON MATURZYSTÓW

22 września uczniowie klas maturalnych wybrali się na Salon Maturzystów, który odbył się w godzinach porannych na Uniwersytecie i Politechnice Poznańskiej, dokąd zjechali się przedstawiciele różnych uczelni z całego kraju, promując je. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczych w wykładach dotyczących egzaminów maturalnych, czekających na nich już przyszłym roku kalendarzowym.

Msza polowa przy szańcu
Msza polowa przy szańcu

W niedzielę 20 września uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczcili 76. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę przy szańcu Pamięci Żołnierzy 56 Pułku Piechoty Wlkp. na ulicy Gajowej. 

Warsztaty chemiczno biologiczne w Benicach
Warsztaty chemiczno  biologiczne w Benicach

Uczniowie technikum analitycznego przeprowadzili warsztaty chemiczno – biologiczne – wykrywanie składników pokarmowych pt. „Czy wiesz co jesz?” w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Benicach w ramach Ekologicznego Projektu Edukacyjnego.Emotikon smile