Wybór języka

Koła

Finał Piłki Nożnej

9 października w ZSP nr 1 w Krotoszynie odbył się Finał Piłki Nożnej o Mistrzostwo Szkoły.
Rozegrano 3 mecze finałowe, w których brały udział klasy: III TB, III TL, IV TL.

Pojedynek Strzelecki

29 września 2014r. Powiatowa Liga Obrony Kraju oddział w Krotoszynie zorganizowała Pojedynek Strzelecki. Nasza szkoła zawsze uzyskiwała wysokie wyniki w strzelectwie i również tym razem przedstawiciele Ceramy nas nie zawiedli.

Projekt językowy "Agent" po raz siedemnasty

26 września 2014 roku młodzież ZSP nr 1 w Krotoszynie po raz siedemnasty uczestniczyła w projekcie językowym „Agent”. W tej edycji miejscem zmagań był Wrocław, gdzie 36 uczniów z klas I, II i III rywalizowało o miano najlepszych „Agentów językowych”.

Otrzęsiny klas pierwszych

25 września br samorząd uczniowski naszej "Ceramy" zorganizował otrzęsiny tegorocznych klas pierwszych.
Uczniowie mieli śmiesznie się przebrać i przygotować krótkie prezentacje wybranych przez siebie profili nauczania.

Finał Rejonu Kaliskiego w Indywidualnej LA

1.10.2014r w Finale Rejonu  Kaliskiego w Indywidualnej LA w Ostrowie Wielkopolskim Karol Kempa pobił rekord szkoły z 2003r. pokonując 200 m w czasie 23,26 s!  Tym samym zajął II miejsce awansując do turnieju Wojewódzkiego.

Mityng Lekkoatletyczny z okazji 15 - lecia Powiatu Krotoszyńskiego

29 września 2014 r w I liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja odbył się  Mityng Lekkoatletyczny z okazji 15- lecia Powiatu Krotoszyńskiego.
W imprezie licznie brali udział uczniowie ZSP nr 1.