Wybór języka

Koła

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych (Technikum nr 1) odbywa się drogą elektroniczną - za pomocą systemu VULCAN

Przewodnik dla kandydatów

Kierunki kształcenia 2015/2016: Technikum nr 1: Technik budownictwa, Technik geodeta, Technik logistyk, Fototechnik, Technik weterynarii Szkoła Policealna nr 1: Technik farmaceutyczny

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Uwaga stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego – termin
przedstawienia dokumentów 25 września 2015

 

Regulamin udzielenia stypendium

Wykaz oświadczeń

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

"Wsiąść do pociągu byle jakiego,

Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet,

Ściskając w ręku kamyk zielony,

Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle..."

Tymi słowami piosenki nasza społeczność uczniowska 26 czerwca pożegnała rok szkolny 2014/2015. Podczas akademii, która nie trwała długo, pani dyrektor Mirosława Cichowlas tradycyjnie jak co roku, zakończyła z nami ten jakże owocny dla nas rok. 

Praca sezonowa dla młodzieży

W ramach projektu ,,Czas zawodowców - wielkopolskie kształcenie zawodowe" przedstawiamy krótki raport z informacjami na temat pracy sezonowej dla młodzieży oraz ofert w Systemie Zawodowcy.


Zachęcamy do zapoznania się z raportem.

MŁODE TALENTY UKRYTE W MURACH CERAMY
MŁODE TALENTY UKRYTE W MURACH CERAMY
Cześć. Jestem Michalina i wpadłam na pomysł podzielenia się z wami talentami, które odkryłam w murach naszej szkoły. Nie macie pojęcia jak wiele utalentowanych uczniów przebywa wśród nas. Kilka dni temu przeprowadziłam wywiad z koleżanką z mojej klasy (2LOA) Pauliną Kozal, która z zamiłowania pisze opowiadania i wychodzi jej to świetnie! Już niedługo będziecie mogli skosztować owocu pracy naszej koleżanki, który mam nadzieje zostanie tutaj udostępniony. 
            Zapraszam do przeczytania wywiadu, który zrobiłam z młodą pisarką. 
Czas zawodowców-wielkopolskie kształcenie zawodowe
Czas zawodowców-wielkopolskie kształcenie zawodowe

    W Poznaniu 09.czerwca 2015 miała miejsce konferencja kończąca projekt „Czas zawodowców-wielkopolskie kształcenie zawodowe”. Udział w niej wzięli wicestarosta krotoszyński Paweł Radojewski oraz wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie Jolanta Podziemska. Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczą w działaniach projektowych pod opieką nauczycielek logistycznych przedmiotów zawodowych: Ewy Brykczyńskiej  oraz Kingi Jankowskiej.

Konkurs Ortograficzny

Szkolne eliminacje konkursu ortograficznego odbyły się w 3 czerwca 2015r.
Udział wzięli uczniowie z klas licealnych i technikum. Uczestnicy napisali
dyktando na temat ornitologicznych ciekawostek. W wyniku przeprowadzonych eliminacji I miejsce zajął Kacper Tokarek, uczeń klasy I (technik analityk); drugie miejsce uzyskała Ewelina Szwarczyńska, uczennica klasy II (technik logistyk).