<strong>22 grudnia</strong>

ŻYCZENIA

Z okazji nadchodzących

Świąt Bożego Narodzenia

składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności,

niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia,

poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia

towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

Dyrekcja,  Pracownicy

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

w Krotoszynie

English Challenger 2014

Na początku grudnia br. rozdano dyplomy najlepszym anglistom naszej szkoły. Test obejmował zagadnienia leksykalno-gramatyczne, ćwiczenia ze słuchu i czytania na poziomie zaawansowanym.

Sukcesy Magdaleny

W czasie V Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Papieskiej "Ty pokazałeś nam drogę" naszą szkołę reprezentowała Magdalena Dzięcioł, uczennica klasy II  Technikum nr1 im. J. J. Śniadeckich.  Zaprezentowała piosenkę " Ty prowadzisz nas" i zdobyła wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs czytelniczy Zofia Nałkowska- kobieta nietuzinkowa

Sukcesem dla uczennic naszej szkoły zakończył się udział w Powiatowym Konkursie Czytelniczym "Zofia Nałkowska- kobieta nietuzinkowa". Konkurs przygotowała Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fidlera. Inspiracją dla organizatorów była 130. rocznica urodzin  pisarki.

Osiemnasta edycja projektu językowego Agent - tym razem w świątecznej scenerii
Osiemnasta edycja projektu językowego Agent -  tym razem w świątecznej scenerii

11 grudnia 2014 roku młodzież ZSP nr 1 w Krotoszynie po raz osiemnasty uczestniczyła w projekcie językowym „Agent”. Tym razem był to projekt o charakterze świątecznym, gdyż miejscem zmagań był Jarmark Bożonarodzeniowy w samym sercu Wrocławia

ŚWIĄTECZNA KAWIARENKA
16 grudna 2014r. zorganizowana zostanie kawiarenka, w której będzie można nabyć pyszne domowe wypieki oraz świateczne dzieła wykonane ręcznie przez uczennice naszej szkoły.
Celem akcji będzie pomoc w leczeniu Patrycji Raźniak.

GORĄCO ZAPRASZAMY !!!!!!