Wybór języka

Koła


Kierunki kształcenia 2015/2016: Technikum nr 1: Technik budownictwa, Technik geodeta, Technik logistyk, Technik spedytor, Fototechnik, Technik analityk, Technik ochrony środowiska, Technik weterynarii Szkoła Policealna nr 1: Technik farmaceutyczny

Podaruj Patrycji 1% podatku

 

 

Miłość - od prehistorii po czasy współczesne
Miłość - od prehistorii po czasy współczesne

      12 lutego w naszej szkole obyły się walentynki. Oprócz poczty walentynkowej i muzyki puszczanej przez radiowęzeł, która umilała nam czas na przerwach, uczniowie z kółka tetralnego wystawili przedstawienie pt: "Miłość - od prehistorii po czasy współczesne". Jak sam tytuł wspomina jest ono o miłości ukazanej na przestrzeni tysiącleci. 

Chemicy na Politechnice Poznańskiej
Chemicy na Politechnice Poznańskiej

       Uczniowie klas od I do IV Technikum Analitycznego 11 lutego br. udali się
na wycieczkę zawodową na Politechnikę Poznańską.
Wyjazd został przygotowany z inicjatywy p. Aliny Kowal-Lisiak, nauczycielki przedmiotów chemicznych.

TECHNIK BUDOWNICTWA
TECHNIK BUDOWNICTWA

       Technikum budowlane to kierunek kształcenia cieszący się niesłabnącą popularnością. Rozwijający się rynek usług budowlanych ciągle potrzebuje doskonale przygotowanych profesjonalistów. 

MAMY PUCHAR
MAMY PUCHAR

    9 lutego odbył się ostatni turniej rundy kwalifikacyjnej w siatkówce dziewcząt w Kołłątaju. Nasze siatkarki niestety nie wygrały z gospodarzem, jednak rozłożyły mięśniak na łopatki wygrywając 2:0. 

SIATKARKI Z CERAMY NIE DO POKONANIA
SIATKARKI Z CERAMY NIE DO POKONANIA

   28 stycznia odbył sie w naszej szkole pierwszy turniej drugiej rundy rewanżowej w siatkówce dziewcząt. Nasze siatkarki po raz drugi pokazały klasę, wygrywając oba mecze z Kołłątajem i Mięśniakiem 2:0.