Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Informujemy, że istnieje możliwość ubiegania się o stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Dokumenty, w tym Regulamin oraz wzór wniosku dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego pod adresem: www.umww.pl w zakładce Urząd / Departamenty / Departament Edukacji i Nauki / Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego o charakterze socjalnym oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krotoszynie pod adresem: www.powiat-krotoszyn.pl w Aktualnościach.

Zgodnie z § 1 ust. 1 i § 4 ust. 1 pkt 1 Regulaminu uczniowie składają wnioski o stypendium z pełną dokumentacją w Starostwie Powiatowym odpowiednim ze względu na miejsce stałego zameldowania osoby wnioskującej w terminie do 25 września 2018 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.