Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

 Informuję wszystkich uczniów o możliwości ubiegania się o stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
 
Dokumenty, w tym Regulamin oraz wzór wniosku dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego pod adresem: www.umww.pl w zakładce Urząd/Departamenty/Departament Edukacji i Nauki/Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego o charakterze socjalnym  oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Krotoszynie pod adresem www.powiat-krotoszyn.pl w Aktualnościach.

Uczniowie składają wnioski z pełną dokumentacją w Starostwie Powiatowym odpowiednim ze względu na miejsce stałego zameldowania osoby wnioskującej w terminie do 25 września 2017 r.

Mirosława Cichowlas

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.