Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości nasza szkoła uczciła 10 listopada. Uroczystość rozpoczęła Agata Marszałek z klasy IV TL, prezentując referat ukazujący proces walk o niepodległą ojczyznę od chwili upadku w XVIII w. do 1918 r. Uzupełnieniem była prezentacja multimedialna.

Poezję patriotyczną recytowały:Kornelia Wasielewska i Roksana Szyja. Uświetnieniem akademii był występ wokalny laureatki licznych konkursów powiatowych, Magdaleny Dzięcioł, która wykonała piosenki z okresu I wojny światowej oraz współczesny utwór poświęcony ojczyźnie pt. ” Taki kraj”. Scenografię przygotowali uczniowie klasy pierwszej TBA. Program artystyczny został przygotowany pod kierunkiem p.Alicji Kryszkiewicz-Świst, nauczycielki języka polskiego i historii.