Uczniowie CERAMY – wracamy…!! :)

Kochani uczniowie – już od poniedziałku widzimy się live w murach szkoły!!!

Wiemy, że czujecie obawy, niepewność a może nawet strach przed powrotem….., bo szkoła zawsze kojarzy się z obowiązkami.

ALE NIE TYM RAZEM!!!!!!!

Chcemy, abyście wrócili DO KLASY – nie do ławek i ścian a DO SIEBIE JAKO SPOŁECZNOŚCI KLASOWEJ, DO NAS – NAUCZYCIELI – ale nie na sprawdziany, kartkówki, odpytywanie.Nie widzieliśmy się prawie 8 miesięcy, zapewne dużo się u Was i u nas zmieniło. Spotkajmy się i POROZMAWIAJMY o tym!!!

Pomyślmy, jak możemy w ostatnich tygodniach odbudować naszą integrację klasową, jak możemy WSPÓLNIE nadrobić stracony czas spotkań i pogaduszek.

Przeznaczmy czas NAUKI HYBRYDOWEJ na NAUKĘ WZAJEMNYCH RELACJI!!! Czas nauki zdalnej był dla wielu z Was okresem wytężonej pracy – jednym przychodziło to z łatwością, ale są też tacy, dla których był to problem. Ale jest jeszcze czas, aby wyjść na prostą i z sukcesem zakończyć ten trudny dla nas wszystkich rok.

TAK WIĘC…ODŁÓŻCIE LAPTOPY, SŁUCHAWKI, MIKROFONY A ZABIERAJCIE ZE SOBĄ DOBRA ENERGIĘ , OPTYMIZM I….widzimy się w CERAMIE!!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.