Uwaga! Casting!

Nasza uczennica Zuzanna Ulatowska wraz z dwoma uczennicami I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja – Martyną Duczmal oraz Anną Brodą mają dla Was ważną informację: 

Chciałybyśmy ogłosić, że w dniach 24 czerwca i 8 lipca 2021 roku w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury odbędzie się casting do filmu kryminalnego z wątkami fantasy, który nosi tytuł ,,Sara: Uwięziona na Ziemi”. Poszukujemy osób w każdym wieku, z różnymi umiejętnościami, nie tylko aktorskimi, ponieważ film to nie tylko aktorzy, ale także ci którzy pracują na planie. W każdej ekipie filmowej. Każdy jest ważny, nawet ci co teoretycznie robią najmniej, przykładowo statyści. Tłum bez tłumu to nie tłum. Lub osoby, które pilnują, aby na planie zawsze było kilka dodatkowych butelek wody. Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do 23 czerwca lub przynieść od razu na casting, który odbędzie się w godzinach od 13-20. Plan filmowy planowany jest na tegoroczne wakacje. Wiemy, że większość z was zapewne gdzieś wyjeżdża, ale mamy nadzieję, że razem ustalimy terminy prób, warsztatów, a także wejścia na plan, aby każdy mógł się zaangażować. Jeżeli będziecie mieć pytania możecie znaleźć stronę na Facebooku Sara: Uwięziona na Ziemi, napisać do nas maila lub zadzwonić do Zuzanny Koziny.

Cała realizacja filmu jest pod patronatem Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie, a także Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie. 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy, oferujemy wam niezapomniane przeżycia, nowe doświadczenia i przyjazną atmosferę. Razem możemy stworzyć coś wielkiego. Plakaty do castingu znajdziecie na facebooku lub w kilku miejscach w szkole m.in. przy pokoju nauczycielskim.

Najważniejsze informacje:

Poszukujemy osób w każdym wieku z różnymi umiejętnościami, nie tylko aktorskimi, ponieważ film to nie tylko aktorzy, ale także ci, którzy pracują na planie.

1. Casting odbędzie się 24 czerwca 2021 oraz 8 lipca 2021 od godziny 13:00 do 20:00.w Siedzibie KOK-u – ul. 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej 18, 63-700 Krotoszyn od godziny 13:00 do 20:00.

2. Formularze zgłoszeniowe:

a) dla osób, które biorą udział w castingu na wybraną przez siebie rolę:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY- https://docs.google.com/document/d/1fn59OTJEEv-nLANymiJuR4AT0LgWTz-lEcMUApX-E7I/edit

b) dla osób, które chcą pomóc na planie filmowym:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY- https://docs.google.com/document/d/1iVnb-c8tGT-WgTMM_HcKWmR6RY6XtEtCkgdRWCw27Rs/edit

3. Materiały dla osób, które biorą udział w castingu na wybraną przez siebie rolę. Opisy i urywki z scenariusza:

a) Bohaterowie główni: https://docs.google.com/document/d/1xylLlDxOqNK32WJZ54ENlbyOEPkqzYIsYjRiU05i1AA/edit

b) Bohaterowie epizodyczni: https://docs.google.com/document/d/1B592AIPZbTwavxxMjRcZFRvupPzm54Xl2XOt9uX6q_Q/edit

c) Statyści:

https://docs.google.com/document/d/1qkSHs90ZReHw2nfx_ZCHJg6F4XdfohEEHepQkI372m8/edit

4. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać w dniach 18 czerwca 2021 do 23 czerwca 2021 na e-mail: filmsara2021@gmail.com lub przynieść w dniu castingu.

5. Osoby, które wyślą formularz zgłoszeniowy na e-mail, będą miały pierwszeństwo w wejściu na salę castingową.

Całość regulaminu: https://docs.google.com/document/d/1HozMR0SpJvN0gtfuvRLk-XmkOp-kOLMaCg905yMOUHI/edit?fbclid=IwAR0iMpmFQdQhbF8QE9QUpEIxTR27WDM2ci8RV2D_vGF-hA_mLHDR2C5B1XE


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.