UWAGA ÓSMOKLASIŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną zawartą w systemie naboru elektronicznego vEdukacja

WAŻNE – Rejestracja kandydatów i składanie wniosków do szkół pierwszego wyboru rozpocznie się w terminie ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej!.O szczegółach będziemy informować na bieżąco, po ogłoszeniu terminarza rekrutacji.Szkoła przyjmuje dokumenty kandydatów w godzinach od 10.00 do 14.00 z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Prosimy o założenie maseczek, rękawiczek i zabranie własnego długopisu oraz zapakowanie dokumentów w koszulkę foliową. Szkoła przygotuje również stanowisko, przy którym kandydat będzie mógł się zalogować w systemie rekrutacyjnym, a następnie wydrukować podanie. Kandydatów, którzy nie mogą złożyć dokumentów w wyznaczonych godzinach, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 62 725 32 75.