V Międzynarodowa Konferencja „Integracja Międzyprzedmiotowa w Edukacji Językowej”

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli języków do udziału w V Międzynarodowej Konferencji „Integracja Międzyprzedmiotowa w Edukacji Językowej”, która odbędzie się w ZSP nr 1 w Krotoszynie w dniach 8-10 września 2017.
Pragniemy poinformować, iż wykłady i warsztaty we wszystkie dni konferencji są bezpłatne dla nauczycieli Powiatu Krotoszyńskiego. Opłata (30 PLN) obowiązuje jedynie, gdy nauczyciel decyduje się na poczęstunek kawowy, obiadowy i wycieczkę. Wymagane jest od wszystkich osób pragnących wziąć udział w konferencji zarejestrowanie się poprzez wysłanie na adres konferencja.krotoszyn@wp.pl swojego imienia i nazwiska oraz placówki, którą będzie reprezentować.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Szkoła/Konferencja