VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Integracja Międzyprzedmiotowa w Edukacji Językowej”

Od 12 – 14 września 2019 r. odbyła się po raz szósty w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie  VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Integracja Międzyprzedmiotowa w Edukacji Językowej”. Gościliśmy wykładowców z ośrodków akademickich z zagranicy oraz  wielu innych znakomitych gości z Polski i zagranicy, w tym  z dalekiej Japonii.  A oferta była bardzo bogata ….. Konferencja była okazją do wymiany myśli, badań, doświadczeń językowych, ale do spotkania z żywym językiem obcym.

           Bardzo dziękujemy wszystkim, Komitetowi Organizacyjnemu, Starostwu Powiatowemu  w Krotoszynie, Urzędowi Miasta i Gminy w Krotoszynie, nauczycielom, uczniom i rodzicom  za  zaangażowanie w organizację tego wydarzenia naukowego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.