Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Kolejny rok pracy za nami!! Podczas akademii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 wielu uczniów otrzymało stypendia za świetną postawę na praktykach w zakładach EWA Krotoszyn S.A., oraz w firmie Gembiak-Mikstacki Sp. J.. W tym roku szkolnym  34 uczniów technikum, otrzymało świadectwo z wyróżnieniem.

Dużą niespodzianką, a zarazem osiągnięciem, było zdobycie najwyższej pozycji w powiecie w akcji TYTKA CHARYTATYWNA – szkoła otrzymała w zamian od przedstawicielki Caritas Polska wspaniały prezent: wysokiej jakości drukarkę z laptopem. Sprzęt ten zasili zasoby sali multimedialnej obok biblioteki już we wrześniu. Uczniowie nasi zebrali ponad 200 takich tytek!
Wszystkim uczniom życzymy jak najwspanialszych wakacji, aktywnego wypoczynku, a ciągle jeszcze zdającym egzaminy zawodowe (sesja trwa do końca czerwca) samych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.