AGENT 2018

W środę 10 października 2018 r. 22 uczniów Ceramy wybrało się do Poznania, aby po raz 26. wziąć udział w projekcie AGENT. Prócz podchodów językowych wybraliśmy się na wyjątkowe zajęcia historyczno-kulturowe do Rogalowego Muzeum przy rynku poznańskim. Najlepszymi agentami w ZSP nr 1 są uczniowie klasy IV TBG (82 pkt) Gratulacje 🙂 Na kolejnych miejscach znalazły się: klasa I V TFW (68 pkt), klasa I TL, I TBW, I TBA (66 pkt) oraz klasa II TL, która z 63 punktami zdobyła 5. miejsce . Dziękujemy wszystkim uczestnikom, ale przede wszystkim przyjacielowi szkoły dr. Markowi Krawcowi, który opracował zadania konkursu . Zapraszam do obejrzenia zdjęć:)