Projekt “Droga ku Europie ZSP nr 1 w Krotoszynie”

ZACHĘCAMY DO KLIKANIA W PONIŻSZY LINK, GDZIE ZNAJDZIECIE BLOGA Z NASZĄ RELACJĄ Z PRZYGODY Z HISZPANII:

https://drogakueuropiezsp1krotoszyn.blogspot.com/?m=1

W POSZUKIWANIU PRACY W SARAGOSSIEKLIKNIJ I PRZECZYTAJ 🙂

JESTEŚMY JUŻ NA MIEJSCU!

¡Hola! Wysyłamy wiadomości ze słonecznej Hiszpanii. Pierwsze dni zleciały pod osłoną ogromnych wrażeń, pięknych widoków, zwiedzania miasta. W niedzielę przespacerowaliśmy się uliczkami Saragossy. W drodze do parku zdążyliśmy zrobić sobie zdjęcie pod biurem organizacji Mundus. Docelowe miejsce okazało się przepiękne. Widoki zapierały dech w piersiach. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia i wróciliśmy do miejsca naszego zakwaterowania. Wieczorem poszliśmy zobaczyć piękno architektury Saragossy. Miasto nocą to coś pięknego! Podświetlane fontanny, ogromne budowle robiły na nas duże wrażenie. Musieliśmy iść do hostelu, ale uwierzcie nam, oderwanie wzroku było ciężkie. Wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni wrażeń.