Konkurs Czytelniczy “Stanisław Wyspiański życie i twórczość”

Konkurs Czytelniczy “Stanisław Wyspiański życie i twórczość”

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera i  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu krotoszyńskiego do udziału w konkursie czytelniczym.

Zgłoszenia do 22.11.2017r.

Konkurs odbędzie się 27.11.2017r.

o godz. 12:00 w bibliotece.

 

Tel. 62 725 27 83, e-mailem: czytelnia@biblioteka.krotoszyn.pl lub osobiście w bibliotece (ul. Benicka 9, Czytelnia dla Dorosłych, II piętro). Regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.biblioteka.krotoszyn.pl/aktualnosc-18106-konkurs_czytelniczy_stanislaw.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.