Weronika Półrolniczak finalistką Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

XXIII Konkurs Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej w Słupcy okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla reprezentantów Powiatu Krotoszyńskiego. Czwartkowe eliminacje (25.10.18 r.) zgromadziły liczne grono utalentowanej młodzieży, która zaprezentowała niebanalne interpretacje polskiej poezji i pieśni patriotycznej. Nasze reprezentantki, czyli Zuzanna Kusza i Weronika Półrolniczak udowodniły swoją klasę, tworząc niezwykły klimat sceniczny.
Weronika Półrolniczak, uczennica IV klasy w zawodzie technik weterynarii, emocjonalnym przedstawieniem wiersza Jonasza Kofty pt. „W moim domu” zapewniła sobie IV miejsce i szczególne podziękowania od jurorów. Gratulujemy jej sukcesu i dziękujemy naszym recytatorkom za ogrom pracy i serca włożony w przygotowania do występów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.