KONKURS KROKI CERAMA

Z okazji Dnia bez samochodu ogłaszamy konkurs promujący zdrowy tryb życia z jednoczesną troską o środowisko. Proponujemy Wam drodzy uczniowie konkurencję polegającą na zdobyciu w ciągu całego dnia – 22 września jak największej liczby kroków, mierzonej aplikacją w Waszych telefonach.

Zasady konkursu:

• W konkursie może wziąć udział tylko uczeń naszej szkoły.
  • W celu wyrażenia chęci udziału w konkursie należy wysłać prośbę o dołączenie do grupy na FB Dzień bez samochodu 2020 ZSP1 od dzisiaj godz. 16 -ta do 21 września godz. 22:00.

• Na grupie będzie podany link do pobrania proponowanej aplikacji liczącej kroki w naszym konkursie (można użyć również własnej)
  • Kroki należy mierzyć tylko 22 września bieżącego roku.
  • Zrzut ekranu z wynikiem, dokumentujący ilość zdobytych kroków w tym dniu, należy przesłać 23 września br. do godz. 16 – pod post podsumowujący z podaniem imienia i nazwiska ucznia oraz klasy,
  • Rozwiązanie i ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi 24 września 2020 r.
  • Zwycięzcami  konkursu będą trzy osoby, które wykażą się największą liczbą kroków w tym dniu.
  • Na zwycięzców I,II i III miejsca czekają nagrody.
  • Wynik trzeba zachować do ewentualnej weryfikacji.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie oraz do uczczenia Dnia bez samochodu poprzez pozostawienie swojego auta w domu.