Konkurs recytatorski

17 października 2017 r. w Naszej szkole odbył się etap powiatowy Konkursu Recytatorskiego Wierszy i Pieśni LOK o Tematyce Patriotycznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W konkursie wzięło udział 9 uczniów.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria recytacja:

I miejsce – Zuzanna Kusza – kl. III Technikum nr 1 im. J.J. Śniadeckich w Krotoszynie,

II miejsce – Weronika Półrolniczak – kl. III Technikum nr 1 im. J.J. Śniadeckich w Krotoszynie,

III miejsce – Milena Owczaryszek – kl. I Technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp.

Kategoria śpiew:

I miejsce – Julia Szczesnowska – kl. III I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Krotoszynie

II miejsce – Daniel Niewrzędowski – kl. I Technikum nr 1 im. J.J. Śniadeckich w Krotoszynie,

III miejsce – Weronika Pieniężna – kl. II Technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wlkp.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom !!