Projekt “Młode Głowy”

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w projekcie badawczym fundacji Martyny Wojciechowskiej UNAWEZA.

Projekt o nazwie “Młode Głowy” dotyczy badania poczucia własnej wartości i sprawczości wśród młodego pokolenia i ma na celu rozpoznanie stanu psychicznego dzisiejszej młodzieży. Badania będą miały charakter w pełni anonimowej ankiety i zostaną przeprowadzone pod okiem nauczycieli informatyków oraz szkolnych koordynatorów projektu: pani Aleksandry Poczwardowskiej oraz pani Dominiki Roszak.

Badania są dobrowolne zaś uzyskane wyniki będą stanowić podstawę do wypracowania praktycznych rekomendacji wspierających młodzież w okresie dojrzewania. 

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie www.mlodeglowy.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.