IV edycja Olimpiady Budowlanej

Uczniowie ZSP nr 1 w Krotoszynie z klas III i IV TB pod opieką Pani Elżbiety Gimer-Kicman i Pani Grażyny Hamrol brali udział w IV edycji Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodowa Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
I i II etap Olimpiady był etapem wirtualnym, który odbywał się w szkole i w którym brali udział wszyscy uczniowie klas III i IV TB.
Do finału zakwalifikowało się 19 osób , z których 10 osób, tj :
1.Andrzejak Karolina IV TB
2. Długosz Jędrzej IV TB
3. Sierakowska Daria IV TB
4. Bielawny Tomasz III TB
5. Parczyński Filip III TB
6. Rotmann Jakub III TB
7. Stasik Patryk III TB
8. Szulc Krystian III TB
9. Szwacki Robert III TB
10. Wąsik Norbert III TB
dnia 04 kwietnia 2017 r. wzięło udział w finale Olimpiady we Wrocławiu. W finale Olimpiady brało udział 55 osób z całej Polski.
Informujemy , że uczennica ZSP nr 1 w Krotoszynie Daria Sierakowska zajęła I miejsce i otrzymała możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich na kierunku budownictwo.
II miejsce zajął uczeń ZSP nr 1 w Krotoszynie Jędrzej Długosz , który otrzymał tablet oraz możliwość studiowania nieodpłatnie 2 semestry w MWSLiT we Wrocławiu.
III miejsce zajął uczeń Filip Parczyński , także z ZSP nr 1 w Krotoszynie , który otrzymał możliwość studiowania nieodpłatnie przez 1 semestr w MWSLiT we Wrocławiu.
JESTEŚMY BARDZO DUMNI Z OSIĄGNIĘĆ NASZYCH UCZNIÓW I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!!