Logistyka stawia na technika

Uczniowie klasy 4 technikum logistycznego mimo, iż niedługo skończą rok szkolny aktywnie uczestniczą w wydarzeniach logistycznych  realizowanych przez WSL w Poznaniu w ramach projektu Logistyka stawia na technika. Młodzi logistycy brali udział w konferencji Logmeeting.wlkp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych kształcących się w zawodzie technik logistyk.

Wydarzenie miało praktyczny charakter dzięki zaproszonym prelegentom. Swoją wiedzą z uczniami wielkopolskich szkół podzielili się Marcin Łaszcz i Krzysztof Głogowski z firmy Transics oraz Marcin Kot, reprezentujący przedsiębiorstwo CAT. 

Logistyka stawia na technika” to projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Celem projektu jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk, poprawiające ich zdolność do znalezienia zatrudnienia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.